Startuoja naujas projektas!

2016-2017 m.m. mūsų gimnazija vėl bus tarptautinės bendruomenės dalis, nes startuoja naujas NORDPLUS JUNIOR projektas „NORDIC DREAMS“. Šis projektas romantišku pavadinimu sujungė tris šalis, gyvenančias prie Baltijos jūros: Lietuvą, Latviją ir Daniją. „Aitvaro“ gimnazija – koordinuojanti institucija, mūsų partneriai: Riga Secondary School 71  (Latvia, Riga), Bjergsnaes Efterskolе (Denmark, Viborg).

Meilė Baltijos jūrai ir rūpestis ja, žmonių, gyvenančių prie Baltijos jūros, papročiai, tradicijos ir svajonės, ateities vizija – tokios temos bus gvildenamos per įvairias projektines veiklas.

Mes kviečiame prisijungti tuos, kurie nebijo darbo ir yra žingeidūs, mėgsta keliauti ir susitikti su naujais žmonėmis, nėra abejingi mus supančiai aplinkai ir gali dalintis savo nuomonėmis įvairiais klausimais, geba pristatyti savo šalį, miestą, gimnaziją partnerinėms institucijoms, turi galimybę priimti svečią savo namuose ir būti aktyvūs projekto metu.

Mes įsitikinę, kad mūsų laukia įdomios veiklos! Tad kviečiame Jus, gailėtis neteks

Projekto koordinatoriai mūsų gimnazijoje: Natalija Domnenko (002 kab.),
Diana Mineikienė (306 kab.)

EN/RU