Mieli Klaipėdos mokyklų moksleiviai!

Kviečiame jus mokytis į mūsų miesto rusų kalba dėstomą gimnaziją! Čia įgysite tvirtų žinių, kurios suteiks jums galimybę sėkmingai išlaikyti valstybinius egzaminus ir įstoti į mūsų respublikos ir užsienio aukštąsias mokyklas.

Mokiniai į mokyklą priimami vadovaujantis Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos  nustatyta tvarka. Į gimnaziją priimamas mokinys, turintis vieno iš tėvų (globėjų) raštišką sutikimą ir  pateikęs prašymą, išsilavinimo dokumentą, nustatytos  formos   sveikatos  pažymą.   Užsieniečių vaikai   į     mokyklą priimami  vadovaujantis  Lietuvos  Respublikos švietimo ir   mokslo ministro patvirtinta Užsieniečių, atvykusių dirbti arba gyventi į  Lietuvos Respubliką, vaikų ugdymo bendrojo lavinimo mokyklose tvarka. Mokykloje gali mokytis visi pageidaujantys Klaipėdos mieste gyvenantys ar Klaipėdos  miesto mokyklose mokęsi mokiniai, bendrojo lavinimo mokykloje baigę pagrindinio ugdymo  ketverių metų (pirmosios dalies) švietimo programą arba baigę pagrindinę mokyklą ir siekiantys  vidurinio išsilavinimo:

• į trečiąją gimnazijos klasę mokiniai, baigę pagrindinio ugdymo programą;
  • į pirmąją gimnazijos klasę priimami mokiniai, baigę pagrindinio ugdymo programos pirmąją dalį;
  • į antrąją gimnazijos klasę priimami bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai, turintys visų dalykų teigiamus įvertinimus;
  • į ketvirtąją gimnazijos klasę priimami mokiniai, turintys teigiamus visų dalykų metinius įvertinimus trečiojoje gimnazijos (vienuoliktoje bendrojo lavinimo  vidurinės mokyklos) klasėje.

Ypatingais atvejais, susidarius konkursui tarp stojančiųjų į gimnaziją ar atskirą jos  srautą, vykdoma mokinių atranka pagal šiuos kriterijus ir pirmumo teise priimami:

• darbuotojų, kurie aptarnauja mokyklą, vaikai;
  • mokiniai pagal socialinius prioritetus (daugiavaikių šeimų vaikai, invalidų tėvų vaikai, našlaičiai);
  • mokiniai, turintys aukštesnius mokymosi pasiekimus;
  • olimpiadų ir konkursų prizininkai bei laureatai, aktyvūs dalykinių projektų dalyviai;
  • broliai ar seserys tų mokinių, kurie jau mokosi gimnazijoje;
  • kiti atvejai, kurie svarstomi direkcijos posėdyje.

Mokinio priėmimas  į mokyklą mokytis pagal  atitinkamą programą įforminamas  mokymo sutartimi, kurioje nurodomi šalių įsipareigojimai bei atsakomybė.

Mokymo sutartis sudaroma dviem egzemplioriais (po vieną egzempliorių sutarties  šalims), o ją pasirašo gimnazijos direktorius, mokinys ir vienas iš jo tėvų (globėjų).

Klasės   mokykloje   komplektuojamos nuo balandžio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. pagal  švietimo ir mokslo ministro ir  Klaipėdos   miesto savivaldybės tarybos ar jos įgaliotos institucijos  nustatytus kriterijus.

Laukiame jūsų ir tikimės pasimatyti.
Telefonas pasiteirauti: 8 (46) 41 10 07.