Вниманию прибывших из Украины граждан, желающих обучать своих детей в «Айтваро» гимназии!

Для поступления в «Айтваро» гимназию (9-11 класс) необходимо письменное заявление  родителей/попечителей и личный документ ученика.

За подробной информацией обращаться в канцелярию:

Клайпедская «Айтваро» гимназия (Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija)

Ул. Парижиаус Комунос 14 (Paryžiaus Komunos g. 14)

Кабинет № 110

Тел. +370 (46) 411007

ВИ БІЖЕНЦЬ ВІЙНИ З УКРАЇНИ?

ВЫ – ВОЕННЫЙ БЕЖЕНЕЦ ИЗ УКРАИНЫ?

ESATE KARO PABĖGĖLIS IŠ UKRAINOS?

ARE YOU A WAR REFUGEE FROM UKRAINE?

Reaguojant į šiandienos situaciją, dabar kaip niekad svarbu išlikti vieningiems, nepanikuoti, išlaikyti budrumą. Šiuo metu mūsų visų prioritetas - stiprinti mokinių pilietiškumą, tinkamai atsakyti į jiems rūpimus klausimus bei išreikšti paramą Ukrainai.

Žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose, iš artimųjų ir kitų suaugusiųjų girdėdami daug skirtingos informacijos apie karinius veiksmus Ukrainoje, kaip pedagogams, tėvams kalbėtis su vaikais apie situaciją Ukrainoje, rekomenduoja Paramos vaikams centro psichologai, informacija – prisegtuke ir čia: