Mūsų gimnazija įsikūrusi viename iš gražiausių Klaipėdos kampelių. Kaip matote žemėlapyje, ją supa parkas, vadinamas Ąžuolų giraite. Visai netoli — neskubėdami nueisite per 15 minučių — prieplauka, iš kurios plaukia keltai į Kuršių Neriją.Šalia gimnazijos yra vienas didžiausių mieste stadionų ir sporto kompleksas, kurį sudaro futbolo ir krepšinio mokyklos. Visai netoli įsikūrę prekybos centras "Akropolis" ir restoranas "Mc Donald's". Prie pat — mūsų kaimynė — vienintelė Klaipėdoje Menų mokykla.Tik prieš penkiasdešimt metų toje vietoje, kur dabar yra mūsų gimnazija ir Menų mokykla, buvo vienintelis visoje šiaurės rytų Prūsijoje, o vėliau — vakarų Lietuvoje, aerouostas. Šalia gimnazijos trykšta šaltinis — unikalus gamtos reiškinys šiuolaikiniame mieste.